https://eurek-art.com
Slider Image

Dog Artwork at Auction!

2024

Pokud jde o umělecká díla zobrazující psy, člověk je často nejlepším přítelem psa. Na svém dvacátém pátém výročí prodeje psů v únoru loňského roku prodal Bonhams New York přibližně 1 milion dolarů v uměleckém umění, sběratelských sbírkách a sochách. Tato nika kategorie je i nadále oblíbenou oblastí zájmu sběratelů. Ale asi nejcennější psí kost je ikonický obraz Dogs Playing Poker od umělce Cassius Marcellus Coolidge, který se prodal v roce 2005 v Doylu v New Yorku za 590 400 $. Reakce v Bonhams jasně odhaluje nové odvolání této kategorie (příští výprodej psů v New Yorku Bonhams je naplánován na únor 2008; www.bon hams.com; (212) 717-9007).

  • OBRAZY Setters, hravý olej na plátně Thomas Blinks, přinesl 94 250 $. Budding Artist (nahoře), podepsaný Alfredem Williamem Struttem, prodal za 32 863 $, což ztrojnásobilo to, co dům odhaduje, že to přinese v aukci. Čekání na jídlo od nizozemské umělkyně Henriette Ronner-Knipové přineslo 56 763 $.
  • Socha 20. století-kontinentální bronzový buldoček prodal za $ 1, 673. Pár psů z vyřezávaného dřeva hound přinesl 11 950 dolarů. Skupina čtyř kontinentálních bronzových buldočků prodávajících za 717 dolarů. Pamětní medailon Klubu bulteriérů za 269 $.
  • Sběratelé Bookends představující dva teriéry od Edith Barretto Stevens Parsonové prodali za 2 271 $. Britský mosazný límec psa z 19. století přinesl 1 195 $. Štěkající buldok hračka přinesla 2 290 $.

Jak malovat otevřený koncept kuchyně a obývací pokoj

Nemoci plačícího aljašského cedru

15 DIY stolních plánů, díky nimž budete chtít získat právo na práci